Колектив кафедри

Онкологія

Бондаренко Ігор Миколайович
Доктор медичних наук, професор. Лікар-онколог вищої категорії, лікар-хірург вищої категорії.
Дійсний член Європейського товариства онкологів ESMO, дійсний член Американської асоціації клінічної онкології ASCO. Під його керівництвом захищено 2 кандидатські дисертації з онкології. Має досвід проведення більше 70 міжнародних клінічних досліджень у якості головного дослідника.
Головний науковий та практичний інтерес – індивідуалізація лікування онкологічних хворих в залежності від показників біологічної агресивності пухлин. Велику увагу приділяє організації навчального процесу, організації та проведенню клінічних досліджень лікарських засобів в онкологічній практиці. Тема докторської дисертації «Профілактика, діагностика та лікування гострої ранньої післяопераційної непрохідності шлунково-кишкового тракту», 1997 рік.

Завізіон Віктор Федорович
Кандидат медичних наук, доцент, лікар онколог вищої категорії, онкохірург вищої категорії.
Відповідає за навчальний процес на кафедрі. Працює на кафедрі онкології з 1991 року. Дійсний член Європейського товариства онкологів ESMO, Європейської Асоціації Гематологів EHA, Української асоціації мамологів, Української асоціації онкоурологів, Всеукраїнської громадської організації «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги». Велику увагу приділяє оптимізації навчального процесу, впровадженню новітніх навчальних технологій, в тому числі рольових ігор, комп’ютерних технологій тощо. Активно працює в клінічних дослідженнях лікарських засобів для лікування онкологічних хвороб.
Тема кандидатської дисертації «Психологічна реабілітація онкологічних хворих на етапі діагностики та лікування», 1997 рік.


Машталер Віталій Євгенович
Кандидат медичних наук, доцент кафедри. Лікар-онколог вищої категорії, онкохірург вищої категорії. Відповідає за науково-лікувальну роботу кафедри. Головний позаштатний онколог обласного відділу охорони здоров’я Дніпропетровської області. Заступник декана стоматологічного факультету з наукової роботи. Дійсний член Європейського товариства онкологів ESMO, дійсний член Европейської спілки онкохірургів ESSO, дійсний член асоціації пластичних хірургів та камбустіологів України.
Працює на кафедрі з 1992 року. Професійна діяльність в області пухлин шлунково-кишкового тракту, м’яких тканин, молочної залози, реконструктивної хірургії і онкології, ендоваскулярної хірургії та медикаментозної терапії пухлин.
Тема кандидатської дисертації «Комбіноване лікування раку прямої кишки з використанням полірадіомодифікації», 1998 рік.


Баранов Ігор Вікторович
Кандидат медичних наук, хірург-онкопроктолог вищої категорії. Заступник головного лікаря КЗ «ДМБКЛ №4» ДОР з хірургічної допомоги. Працює на кафедрі з 2016 року.


Дмитренко Катерина Олександрівна
Кандидат медичних наук, доцент кафедри, лікар-онколог першої кваліфікаційної категорії.
Дійсний член Європейського товариства онкологів ESMO, дійсний член Американскої асоціації клінічної онкології ASCO.
Тема кандидатської дисертації «Обгрунтування оптимальних підходів до системного лікування хворих на метастатичний рак молочної залози», 2011 рік.


Суховерша Олександр Анатолійович
Доктор медичних наук, доцент кафедри, онкохірург вищої категорії, торакальний хірург вищої категорії.
Працює на кафедрі з 2007 року. Голова Асоціації торакальних хірургів Дніпропетровщини з 2005 року. Член Європейського Респіраторного товариства з 2003 року (Срібна відзнака від 2009 р.), Українських наукових товариств онкологів, хірургів.
Тема докторської дисертації “Рак легень ІІІА стадії: індивідуалізація лікування та прогнозу”, 2008 рік.


Стьопушкін Сергій Петрович
Кандидат медичних наук, асистент кафедри, лікар-уролог вищої категорії.
Завідувач 1-го урологічного відділення КЗ «ДМБКЛ№4» ДОР». Праціює на кафедрі з 2009 року. З 2005 року – член Європейської Асоціації урологів, з 2008 дійсний член Всесвітнього Ендоурологічного товариства.
Тема кандидатської дисертації «Особливості цистектомії по життєвим показанням», 2006 рік.


Мохаммад Хашем Ельхажж
Асистент кафедри, кандидат медичних наук, лікар-онколог.
В 2010 році закінчив клінічну ординатуру за фахом «клінічна онкологія». В 2017 році захищена дисертація на тему: «Роль молекулярних підтипів пухлини при формуванні персоніфікованих підходів до лікування метастатичного раку молочної залози».


Мохаммад Ісович Ходжуж
Асистент кафедри, кандидат медичних наук, магістр медицини, лікар-онколог,першої кваліфікаційної категорії..
Тема магістерської роботи: "Вплив гематологічних ускладнень на ефективність хіміотерапії метастатичного раку молочної залози".


Прохач Анна Володимирівна
Асистент кафедри, кандидат медичних наук, магістр медицини, лікар-онколог другої кваліфікаційної категорії.
В 2017 році захищена дисертація на тему: «Прогнозування, профілактика та лікування гематологічної токсичності системної терапії раку молочної залози». Дійсний член Європейської спілки клінічних онкологів (ESMO).РадіологіяКислицина Віра Семенівна
к.м.н., доцент, лікар вищої кваліфікаційної категорії з онкології. Працює на кафедрі з 1975 р. Відповідає за навчально-методичну роботу циклу «Радіологія». Член профкому співробітників академії. Тема кандидатської дисертації: «Неспецифічна хіміотерапія комплексного лікування хворих на рак молочної залози II-Б стадії»


Давлєтова Надія Олександрівна.
Асистент кафедри. Лікар другої кваліфікаційної категорії з променевої діагностики. Працює на кафедрі з 2017 р.


Суздалєв Петро Лукич
к.м.н., асистент, лікар вищої категорії з променевої діагностики. Працює на кафедрі з 1981 р. Відповідає за роботу з інтернами циклу «Радіологія» Тема кандидатської дисертації: «Ретроградная холангопанкреатография. Вопросы усовершенствования и определение диагностической ценности»


Чередниченко Наталія Олексіївна,
асистент кафедри, лікар вищої кваліфікаційної категорії з променевої діагностики, працює на кафедрі з 2016 року, відповідальна за радіаційну безпеку та радіаційний контроль в академії.


Миронюк Тетяна Федорівна
к.м.н., асистент, лікар вищої категорії з променевої діагностики. Працює на кафедрі з 1987 р. Відповідає за роботу з іноземними студентами, магістрами і клінічними ординаторами циклу «Радіологія». Тема кандидатської дисертації: «Комплексная лучевая диагностика хронических пиело- и гломерулонефритов»


Кіхтенко Ігор Миколайович
к.м.н. асистент, лікар вищої кваліфікаційної категорії з променевої терапії. Працює на кафедрі з 1993 р. Відповідає за науково-дослідницьку діяльність циклу «Радіологія». Тема кандидатської дисертації: «Селективна магніто-лазерна терапія пізніх променевих ушкоджень м'яких тканин у онкологічних хворих»


Хворостенко Юлія Михайлівна
к.м.н. асистент, лікар вищої кваліфікаційної категорії. Відповідає за лікувальну діяльність циклу «Радіологія». Працює на кафедрі з 2011 р. Тема кандидатської дисертації: «Променеве і комбіноване лікування раку шлунка. Індивідуальний прогноз».


Логвиненко В’ячеслав Вікторович
к.м.н., доцент кафедри. Лікар вищої кваліфікаційної категорії з променевої діагностики. Працює на кафедрі онкології з 2008 року. Відповідає за роботу студентського гуртка циклу "Радіологія", за видавничу діяльність циклу «Радіологія». Тема кандидатської дисертації: «Променева діагностика уражень плечового суглоба та їх наслідків»


Дєдаєва Людмила Олександрівна
лікар, старший лаборант. Працює на кафедрі з 1995 р.


Стадник Наталія Сергіївна
лаборант кафедри з 2005 р. Середня медична освіта.